אוקיי, אחרי הרבה מאוד זמן שלא כתבתי כלום בבלוג שלנו, אני מחזירה עטרה ליושנה, ושוב פעם- אני רוצה לדבר על סוגים שונים של תכנים. הפעם, אני רוצה לדבר על תוכן טוב הכתוב כטיפים. אם מישהו מחפש לדוגמא תיקון אייפון, יש סיכוי שהוא רוצה לתקן אייפון בעצמו, על כן, כדאי גם לכתוב מאמר בצורת טיפים לתיקון אייפון- וגולשים רבים ימצאו את התוכן כרלוונטי ועוזר. הנה דוגמא לתוכן שנתקלתי בו באינטרנט (ציתות מתוך המאמר המקורי):

אייפון הוא אחד ממכשירי הסלולר הרגישים ביותר שקיימים בשוק. אתם ודאי זוכרים את מכשירי הסלולר הראשונים, אשר דבר לא יכל להם- נפילות, מים וכו', מכשירים אלה גילו עמידות מופלאה בכל מצב נתון. לא כך הוא הדבר כיום. המכשירים הסלולרים רגישים ביותר, ובראש הרשימה- האייפון. אז איך נשמור על האייפון היקר שלנו, תרתי משמע, מכל משמר? להלן מספר טיפים:

  • ביום רכישת האייפון, רכשו כיסוי מתאים, אשר יגן על המכשיר משני צדדיו. השוק מוצף בגאדג'טים שונים ובמיני קייסים וכיסויים, אשר ישמרו על המכשיר שלכם במקרים של נפילות ושריטות. בין האביזרים השונים, תוכלו גם למצוא אביזרים דקורטיביים, כך שתוכלו לבחור את הצבע ואת הדוגמא האהובה עליכם.
  • בין אם רכשתם כיסוי מכל סוג שהוא עבור האייפון שלכם, הקפידו להניח אותו כאשר המסך כלפי מטה, כך תוכלו למנוע ממכשיר האייפון הרגיש חיכוך עם פריטים שעשויים לשרוט אותו ולהסב לו נזק בלתי הפיך שיגרום לכם להוצאות מיותרות עבור תיקון מסך אייפון.
  • השתדלו לא להניח את האייפון בכיס המכנס- זהו מתכון לצרות! בעת ישיבה מופעל לחץ רב מדי על המכשיר, והוא עלול להישבר. במקרה כזה, תמצאו עצמכם מחפשים אחר מעבדת תיקון אייפון קרובה, וקרוב לודאי שתאלצו להוציא על כך סכום נכבד."

המאמר המקורי נמצא כאן תחת הכותרת- טיפים לשמירה על האייפון שלכם

מומלץ בחום- גם המאמר, וגם הרעיון שמאחוריו